Кому найлегше працевлаштуватись в Україні

Економіка  28 червня 2021 року, 14:05 1424

В Україні побільшало вакансій у сфері торгівлі, обслуговування та сільського господарства, також попит мають кваліфіковані робітники.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповіла начальниця управління з надання послуг населенню Держцентру зайнятості Інна Бондіні. За її словами, зменшення чисельності безробітних відбулося внаслідок того, що пом’якшилися карантинні заходи.

Читайте також:  Робота на літо: які є вакансії, де шукати та скільки платять

"Економіка поступово починає відновлюватись... Наприклад, з початку року нам вдалося працевлаштувати близько чверті мільйона людей", – повідомила Бондіні.

На запитання, які вакансії є найбільш популярними, представниця Держцентру зайнятості відповіла:

"Зазвичай, якщо говорити про сьогоднішній день, найбільше людей працевлаштовується у сферу торгівлі, обслуговування і сільське господарство. Це пов’язано насамперед з тим, що сільськогосподарські роботи зараз проводяться, і тому серед роботодавців є попит саме в цій сфері. А взагалі-то найбільше вакансій роботодавці подають для кваліфікованих робітників з інструментом, для робітників з обслуговування устаткування та машин. Тут 40% вакансій у нас – це саме для робітників з високою кваліфікацією і досвідом роботи".

Джерело: Україна 24
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0