Україна і Угорщина схвалили угоду про взаємне визнання освітніх документів

Життя  22 липня 2021 року, 13:21 515

Глава МЗС України Дмитро Кулеба та його угорський колега Петер Сійярто у четвер підписали у Києві міжурядову угоду про взаємне визнання документів про освіту та наукові ступені.

"Ми підписали два документи. Перший документ – угода про взаємне визнання документів про освіту та наукові ступені. Завдяки цій угоді українські громадяни в Угорщині та угорські громадяни в Україні зможуть користуватися національними освітніми та науковими документами", – розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Він подякував колегам із міністерства освіти і науки України та їхнім угорським партнерам за те, що "ця багатостраждальна угода все таки була доведена до логічного кінця".

Loading...

Читайте також:  Міністр закордонних справ Угорщини хоче, щоб Україна дозволила державне управління мовами меншин

"Сьогодні ми її підписали, щоб спростити життя нашим громадянам", – відзначив міністр. Кулеба наголосив, що ця угода є важливим елементом в розв’язуванні проблем в освітній сфері, які накопичилися з Угорщиною за останні роки.

"Ми продовжуємо рухатись до розв’язання всіх колючових проблем з Угорщиною у наших двосторонніх відносинах", – висловив впевненість міністр. Петер Сійярто зі свого боку підкреслив, що підписання угоди свідчить про те, що "немає невирішуваних проблем, тільки треба багато працювати".

Кулеба додав, що другим підписаним документом є меморандум про співпрацю у сфері підготовки дипломатичних кадрів.

Нагадаємо, Угорщина почала приймати на вакцинацію закарпатців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0