Жінка, яка постраждала від вибуху на Закарпатті, отямилася

Життя  18 вересня 2021 року, 20:32 1202

Одна з постраждалих унаслідок вибуху в Карпатах, який стався ввечері 15 вересня, туристка Марина Малиш прийшла до тями вдень 17 вересня. Наразі вона почувається краще.

Про це розповів її чоловік, психолог Орест Малиш на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. За його словами, жінка може рухатися всім тілом. Марині зробили складну операцію 16 вересня.

"Рухається всім тілом. Рука, яку зібрали, рухається. Відкрили око, яке вціліло. Мене бачила, не дуже різко, але бачила. Навіть посміхнулась", – зазначив чоловік туристки.

Loading...

Читайте також:  Вибух у горах: з’явились фото з місця трагедії

Він розповів, що лікарі турбуються через деякі результати аналізів, оскільки наслідки для організму після вибухів завжди небезпечні та непередбачувані.

Орест наголосив, що загалом стан його дружини кращий, але ще зарано розслаблятися. Раніше медичні працівники припускали, що ймовірно Марина може перестати бачити одним оком.

Він додав, що ще одна постраждала Лідія змогла побачити його сьогодні своїми очима, а стан Надії та Юлії кращий. За словами психолога, дівчата мужньо переносять весь біль.

Джерело: Факти
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0