Авіакомпанія Windrose спростувала інформацію про припинення польотів в Ужгород

Життя  2 листопада 2021 року, 15:14 538

Авіакомпанія Windrose спростувала інформацію про скасування регулярних рейсів із Києва до Ужгорода. Компанія повідомила, що справді тимчасово скасовує рейси до Чернівців і Миколаєва, однак рейси до Ужгорода будуть виконуватися.

Хоча минулого тижня прес-служба Windrose повідомляла про скасування рейсів за маршрутом Київ – Ужгород – Київ із 9 листопада. В офіційному коментарі на сторінці Windrose у Facebook зазначається, що з 9 листопада 2021 року авіакомпанія призупиняє виконання авіаперевезень за двома маршрутами: Київ – Чернівці – Київ та Київ – Миколаїв – Київ.

Читайте також:  Аеропорт "Ужгород" отримав можливість повноцінно приймати рейси

"Після комплексного аудиту аеропорту м. Чернівці представники компанії Windrose надали рекомендації керівництву аеропорту щодо поліпшення певних технічних факторів, що впливають на виконання рейсів у зимовий період. За умови усунення всіх зауважень, рейси за цим напрямком буде відновлено. До аеропорту м. Миколаїв перельоти не будуть здійснюватися у зимовий період через низький попит", – уточнюють в авіакомпанії.

Також у прес-службі Windrose додають, що рейси за маршрутом Київ – Ужгород – Київ будуть виконуватися двічі на тиждень за розкладом.

Нагадаємо, у Мукачеві зробили черговий крок до будівництва нового аеропорту.

Джерело: Захід.нет
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0