Новорічна лотерея для передплатників “Панорами”

Життя  14 грудня 2021 року, 16:56 3553

Новий рік – пора мрій та сподівань. Саме в цей час ми як ніколи віримо в диво та магію. Останні роки були серйозним викликом для усіх нас. І щоб хоча б трошки підняти настрій нашим дорогим читачам напередодні Нового року, ми редакцією газети “Панорама” вирішили анонсувати новорічний розіграш подарунків серед передплатників, які оформлять тижневик на наступний – 2022 рік.

Умови нашого розіграшу надзвичайно прості і зрозумілі. Ви оформлюєте передплату на тижневик на 2022 рік мінімум на 6 місяців, реєструєтесь для участі в розіграші і шляхом проведення лотереї визначається Ваш подарунок.

Читайте також:  Порадуйте себе та рідних – передплатіть "Панораму" на перше півріччя 2022 року

Отож, який порядок дій:

1. Ви оформлюєте передплату на газету “Панорама” на наступний 2022 рік не менше аніж на 6 місяців у будь-якому відділенні “Укрпошти”, або у свого поштового працівника. Передплатний індекс видання – 16636. У розіграші беруть участь лише актуальні передплатні квитанції.

2. Телефонуєте нам за номером 066-083-96-03 і повідомте ваше ім’я, прізвище та номер телефону (або надсилайте фото квитанції на Viber) до 20 грудня 2021 року.

3. Розіграш подарунків відбудеться 23 грудня 2021 року. По завершенню розіграшу з Вами зв’яжеться представник редакції, аби обговорити де і коли можна буде забрати свій подарунок.

Подарунків вистачить на всіх, тож поспішайте оформити передплату і залишитися з улюбленим тижневиком на наступний рік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0