Прем’єр-міністр навідався в одну зі шкіл Ужгорода

Життя  12 листопада 2021 року, 15:33 1179 ФОТО

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр Словацької Республіки Едуард Хегер та голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков відвідали спеціалізовану ЗОШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням словацької мови в Ужгороді.

«Ми постійно працюємо над удосконаленням системи загальної середньої освіти в частині вивчення іноземних мов. У цьому можна переконатися на прикладі школи в Ужгороді з поглибленим вивченням словацької мови», — відзначив Прем’єр-міністр України.

Читайте також:  Денис Шмигаль прибув на Закарпаття

«Концепція роботи школи передбачає досконале володіння мовами: українською, англійською та словацькою. Поглиблене вивчення дозволяє надати учням потужну базу для подальшої освіти», — підкреслив Анатолій Полосков.

Заклад має належне методичне забезпечення для реалізації навчальних програм. У 2020 році за підтримки Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді школа виграла міжнародний грант для отримання нового сучасного кабінету інформатики.

Прем’єр-міністр навідався в одну зі шкіл Ужгорода

Глави Урядів країн відвідали другий клас з навчанням словацькою мовою, а також п’ятий, де викладають державною, але з поглибленим вивченням словацької. Окрім цього, вручили учням книги.

Також вони відвідали Словацький культурний центр, що функціонує у цьому закладі освіти на базі культурно-освітньої організації «Матіца словенска в Україні». Там регулярно проводять різноманітні заходи, зокрема навчальні курси, виставки, міжнародні зустрічі, конференції тощо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0