Перевага ТОВ «Закарпатгаз Збут» – оплата за електроенергію одним рахунком

Життя  16 листопада 2021 року, 18:05 770

Бізнес може платити за послугу з постачання електроенергії та послугу з її розподілу по одному рахунку від компанії-постачальника.

З жовтня 2021 року ТОВ «Закарпатгаз Збут», який працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», надає можливість клієнтам-юридичним особам зекономити свій час і спростити ведення бухгалтерії.

Відтепер замість оплати двох рахунків – за послугу з постачання електроенергії та за послугу з розподілу електроенергії двом окремим компаніям – клієнт може сплачувати всього один рахунок, який виставляє персональний менеджер компанії-постачальника.

Читайте також:  ТОВ «Закарпатгаз Збут» збільшує обсяги постачання електроенергії для бізнесу

При цьому клієнт сплачує за  послугу з розподілу в розмірі тарифу, встановленого НКРЕКП (гіперпосилання https://www.nerc.gov.ua/?id=37480), тобто в тому ж самому розмірі, як і при здійсненні оплати клієнтом безпосередньо оператору системи розподілу (ОСР).

«Після запровадження нової моделі українського енергоринку діяльність з розподілу електроенергії та діяльність з постачання електроенергії здійснюють різні юридичні особи, кожна з яких має ліцензію на свій вид діяльності. Розуміючи потреби клієнтів у економії часу та ресурсів, «Закарпатгаз Збут» надає можливість укласти всього один договір з компанією-постачальником та взаємодіяти з питань оплати за обидві послуги (за послугу з постачання електроенергії та за послугу з розподілу електроенергії) лише з одним персональним менеджером», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

За словами Вікторії Томинець, при цьому, як за послугу з постачання з електроенергії так і за послугу з розподілу електроенергії клієнт може сплачувати згідно обраного ним графіку. 

Для клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут» – це три варіанти на вибір: попередня оплата, подекадна оплата і післяплата. У разі, якщо клієнт обрав попередню оплату, то до 25 числа місяця, що передує місяцю постачання, він отримує та сплачує єдиний рахунок за постачання та розподіл. У разі подекадної оплати клієнт оплачує рахунок 5, 15 та 25 числа місяця постачання, у разі післяплати – до 10 числа місяця наступного за місяцем постачання.

Довідка: ТОВ «Закарпатгаз Збут» провадить господарську діяльність на підставі ліцензії на постачання природного газу №527 від 21.04.2017 року та електроенергії №1119 від 17.06.2020 року. За 6 років діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник енергоресурсів побутовим споживачам, підприємцям, бюджетним установам та організаціям.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0