Померла 16-річна закарпатка, яка боролась зі страшною недугою

Життя  23 листопада 2021 року, 20:37 13427 ФОТО

Страшний діагноз дівчинка із Закарпатської області Анютка Гартавел почула ще коли їй було всього 12 років. З того часу красуня щодня боролась із підступною недугою, але, на превеликий жаль, хвороба виявилась сильнішою.

Дівчинка разом зі своїми батьками проживала у селі Плоске, що на Свалявщині. Спочатку лікували Анюту в Україні. Та згодом лікарі закликали батьків продовжити лікування за кордоном, адже так було більше шансів на те, що Анюта подолає хворобу. Лікарі клініки Sourasky Mediakal Center, що в Ізраїлі, обстежили юну закарпатку і поставили діагноз – остеосаркома.

Померла Анютка Гартавел

Остеосаркома — це злоякісна пухлина, що походить з власне кісткової тканини. Характерним є швидкий, постійно прогресуючий ріст, постійний самовільний біль в зоні ураження, гіпертермія, гематогенне метастазування переважно в легені.

Читайте також:  Відома спортсменка із Закарпаття поборола страшну недугу

Попри дороговартісне тривале лікування та підтримку небайдужих людей, попри щоденну боротьбу Анюти, врятувати її не вдалось. На жаль, серце 16-річної Анюти Гартавел зупинилось сьогодні.

Померла 16-річна закарпатка, яка боролась зі страшною недугою

Рідні розповідають, що попри постійну боротьбу за життя дівчина не забувала про інших, ніколи не скаржилась і завжди посміхалась, всупереч усім складнощам. Анюта мріяла стати моделлю. Вона радо позувала та щиро посміхалася на усіх фото.

Нагадаємо, одна родина перерахувала закарпатцю Павлику Мотичці 5 мільйонів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0