На Закарпатті зібрали комісію з питань ТЕБ та НС: що обговорювали

Життя  14 грудня 2021 року, 08:41 647

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита взяв участь у засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС, яке відбулося під керівництвом Міністра розвитку громад та територій, першого заступника голови Державної комісії Олексія Чернишова.

Головні питання – підготовка до можливого погіршення погодних умов, забезпечення населення якісною питною водою та обговорення Плану роботи Державної комісії на 2022 рік. 

Читайте також:  Зеленський призначив нового очільника Закарпаття, – журналіст

"У поточному році склалися сприятливі погодні умови, однак необхідно підготуватися до можливих погіршень і напрацювати алгоритм дій за несприятливих обставин. З цією метою на засіданні затвердили План заходів центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки та пропуску льодоходу, повенів і паводків у 2022 році. План визначає заходи оперативного реагування у разі порушення нормальних умов проживання населення, зокрема сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення", – йдеться у повідомленні пресслужби ОДА.

Актуальним залишається і питання забезпечення населення безпечною для здоров’я питною водою. За результатами засідання Державна комісія вирішила затвердити ряд заходів, зокрема щодо здійснення виробничого контролю якості питної води та належного облаштування і утримання першого поясу зон санітарної охорони водозабору.  

На засіданні також обговорили «ковідне» питання і схвалили План роботи Державної комісії з питань ТЕБ та НС на наступний рік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0