Різдвяне диво на Закарпатті: як живе унікальна молода сім’я

Життя  28 грудня 2021 року, 09:22 3249 ВІДЕО

Напередодні минулорічного Різдва закарпатські молодята мріяли про дитинку, а отримали відразу чотирьох: трьох хлопчиків та одну дівчинку. Природно, але унікально. Назвали їх Женя, Сашко, Ваня і  Кароліна.

Молоде подружжя Кушнір із села Калини під ялинкою мріяли кожен про своє. Лариса хотіла, щоб спочатку була перша дівчинка. Іван хотів, щоб був хлопчик. Молода мати розповідає, це сам Бог їх послав на саме Різдво 2021 року. Велика родина – це дитяча мрія обох. Не така, в яких зростали вони.

Лариса  росла сама, бо мама одружилася і жила в іншому селі. Батька взагалі не було, бо він покинув сім’ю, коли Ларисі було рік-півтора. Іван ріс із мамою і сестрою, його батько завжди був на заробітках. Як власне, і він сам – з 16 років по закордонах. Одружився і лише гостював на свята.

Читайте також:  Закарпатській четвірні виповнилось 5 місяців: як зараз виглядають малюки

"Мріяв, щоб було четверо, але щоб були один за одним, а вони зразу ", – говорить щасливий татусь.

Новоспечені батьки розповідають, що до 5 місяця вагітності родичі не вірили у четвірню. Навіть самі лікарі теж не вірили, що це – не штучним, а природним шляхом. В історії закарпатського акушерства четверні ще не було.

До ужгородської лікарні Ларису забрали на 6-му місяці вагітності, тоді починалися пологи. Це був найстрашніший час. За статистикою, четверня народжується раз на півмільйона пологів. Щоб живими – ще більша рідкість.

Медики розповідають, що багатоплодова вагітність – це досить серйозний виклик як для акушерів, так і для жінки в плані доношування вагітності до оптимального терміну. Своєчасна діагностика та відповідний догляд дали Ларисі шанс. Лікарі всіма способами тримали діток в утробі чим довше. "Навіть сидіти не можна було. Я вже під кінець вагітності і їла лежачи, тому що матка чим далі, тим більше вже скорочувалася", – пригадує щаслива мама.

Все сталося на Різдво. Лариса народила четвірню. Четверо дітей, чотири пустушки, пляшки, ложки, чотири автокрісла, чотири стільчика. Учетверо менше сну.

Батьки розповідають, ролі довкола цих чотирьох дорослі розібрали. Дідусь – годувальник – на заробітках. На бабусі – кухня і дім. А трьох синів і доньку доглядають мама і тато. Молодий татусь Іван вперше за десять років провів цілий рік удома. Він вправно міняє підгузки, миє посуд, на пару з дружиною заколихує і годує діток. Докладніше – у сюжеті "ТСН".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0