На Закарпатті намагаються не допустити закриття Солотвинської алергологічної лікарні

Життя  28 грудня 2021 року, 12:05 560

Депутати Закарпатської обласної ради виступили проти закриття Солотвинської алергологічної лікарні.

Відповідне звернення було прийнято на пленарному засіданні 5-ї сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання.

Депутати, зокрема, закликають Кабінет Міністрів України, Міністерство охорони здоров’я, Національну службу здоров’я України не допустити знищення цього унікального за своєю суттю медичного закладу та ініціювати введення в дію пакету медичних послуг "Реабілітація постковідних хворих", – інформує пресслужба Закарпатської обласної ради.

Читайте також:  Солотвинська катастрофа: що залишилось з одного із найбільших курортів Закарпаття

З 1 квітня 2021 року лікарня законтрактована з Національною службою здоров’я України за пакетом медичних послуг «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій».

Штат лікарні складає 80 працівників, а ліжковий фонд – 80 розгорнутих ліжок. При цьому завантаженість лікарні становить 120%, що свідчить про затребуваність закладу.

Адміністрація лікарні неодноразово зверталось до НСЗУ з проханням щодо розгляду пропозиції розробки та введення в дію пакету медичних послуг «Реабілітація постковідних хворих», проте прямого діалогу з керівництвом НСЗУ так і не відбулося.

Півстоліття тому в умовах мікроклімату соляних шахт місцевого солерудника почали лікувати хворих на бронхіальну астму та інші неспецифічні захворювання легенів. Спочатку на базі алергологічного відділення місцевої лікарні, яке пізніше реорганізували в обласну алергологічну лікарню, добре знану в Україні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0