У закарпатському селищі відкрили сучасну амбулаторію

Життя  29 грудня 2021 року, 15:03 512 ФОТО

29 грудня голова Закарпатської ОДА Віктор Микита разом із громадою, представниками виконавчої влади району та депутатським корпусом відкрили сучасну амбулаторію загальної практики-сімейної медицини на Тячівщині.

Реалізувати проєкт з будівництва нового закладу охорони здоров’я первинної ланки у селищі Буштино вдалося завдяки ініціативі Президента України та державній програмі «Доступна медицина».

«Ми приділяємо особливу увагу розбудові медичної інфраструктури, покращенню умов праці лікарів, якості послуг та допомоги у таких осередках. Тому відкриття цієї амбулаторії є знаковим як для керівництва області, так і для жителів громади», – наголосив Віктор Микита.

Читайте також:  На Закарпатті будують туберкульозну лікарню

За його словами, роботи розпочали у березні цього року, а зараз тут уже нова будівля, що пристосована до потреб медичних працівників та мешканців краю. Кошторисна вартість об’єкта становить понад 11 млн грн, зокрема частину коштів з державного та місцевого бюджетів виділили на будівельні роботи та закупівлю необхідного обладнання й інвентарю.

У Буштині відкрили сучасну амбулаторію

В АЗПСМ працюють 6 лікарів, що дозволяє приймати за зміну понад 100 пацієнтів. Тепер медицина стане більш доступною та комфортною для жителів Тячівщини.

Як раніше писало інтернет-видання «PMG.ua», на Закарпатті збудують нову обласну лікарню.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0