Для лікарень, які приймають COVID-хворих, закупили 225 кисневих станцій

Життя  21 січня 2022 року, 16:56 710

Для українських лікарень, які працюють з COVID-пацієнтами, закупили 225 кисневих станцій. Їх установка запланована на січень-лютий поточного року.

"ДП "Медичні закупівлі" придбало 225 кисневих станцій для лікарень, які прийматимуть пацієнтів з COVID-19. Їх установка запланована на січень-лютий цього року", – йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я України.

У відомстві зазначили, що для забезпечення потреби в кисні тільки в 2021 році уряд виділив регіонам 1 млрд 654 млн гривень.

Читайте також:  На Закарпатті виявили перший випадок зараження Омікроном

"Зокрема, у другому півріччі минулого року закуплено 385 кисневих станцій для лікарень. Водночас у липні 2021 року функціонували лише 50 кисневих станцій, на кінець року – вже 92. Також 118 кисневих станцій вже закуплені за рахунок коштів субвенції і зараз монтуються в лікарнях", – уточнили в МОЗ.

У відомстві зазначили, що наразі в Україні існують 23 ліцензованих виробника медичного кисню. З ними вже проведені спеціальні переговори. МОЗ отримало підтвердження швидкого постачання кисню до лікарень у разі стрімкого зростання потреби. Для цього компанії вже формують резерви кисню в сховищах.

"Під час останньої хвилі в Україні було розгорнуто більше 79 тисяч ковидних ліжок у 547 закладах охорони здоров’я. Зараз наші можливості дозволяють забезпечити не меншу кількість", – додали в МОЗ.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0