Від ускладнень коронавірусу померла відома закарпатка

Життя  26 січня 2022 року, 12:49 6947

25 січня від ускладнень коронавірусу померла заслужена артистка України Людмила Іванова. Вона відійшла у вічність на 85-му році життя.

Людмила Дмитрівна до останнього часу працювала в Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі, віддавши нашій сцені понад півстоліття.

Від ускладнень коронавірусу померла відома закарпатка Людмила Іванова

Народилася акторка 18 червня 1937 року в селі Ворошилівка на Дніпропетровщині. У 1956 році закінчила Дніпропетровське державне театральне училище.

Читайте також:  ОДА сповістила про смерть знаного закарпатця

Працювала в театрах Харкова, Миколаєва, Хмельницького, Черкас. Із 1969 року стала провідною актрисою найбільшого театру Закарпаття, зігравши понад сотню ролей. Чоловік Володимир Іванов теж був актором Закарпатського муздрамтеатру. 

Заслужена артистка жила сценою, надзвичайно відповідально ставилася до роботи, переживаючи кожну зустріч із глядачем як свято. Володіла чудовим голосом,  почуттям ритму та стилю, багато знала, справила благодатний вплив на молодших колег. 

Людмила Іванова вболівала за рідний театр і в одному з інтерв’ю наголошувала, що сучасний театр повинен шукати своє неповторне творче обличчя, не бути подібним на інших, не копіювати чужий репертуар, а мати власний знаковий.  

Як повідомляє Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв, прощання із заслуженою артисткою України відбудеться 28 січня о 15:00 на ужгородському цвинтарі "Барвінок". Вічна їй пам’ять!

Нагадаємо, нещодавно передчасно померла знана мукачівка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
До Еган 26.01.2022, 14:12
Їй було 84. І що з того? Умирати обов"язково чи що? Ви не знаєте, яка це була енергійна жіночка, як вона грала в театрі ще донедавна. Завжди захоплювалась її грою і харизмою
Еган 26.01.2022, 13:17
Померла від коронавірусу? А нічого,що жоні було 85 років?