Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Правоохоронці не радять відкривати на Закарпатті дитсадки і школи

Правоохоронці не радять відкривати на Закарпатті дитсадки і школи

Правоохоронці не радять відкривати на Закарпатті дитсадки і школи

Працівники правоохоронних органів та спецслужб не радять відкривати дитсадки і школи на Закарпатті. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита.

"Як мені довів міський голова Ужгорода, не знаю як в інших ОТГ, в садочках вже практично переселенців не має. Це питання я з ним обговорював вже декілька днів, про те, щоб ми взяли стратегію на найближчі два тижні не наповнювати садочки та школи", — повідомив Віктор Микита.

"З генеральними консулами Угорщини та Словаччини ми домовилися про те, що всіх переселенців, які сюди прибувають, ми будемо їх формувати у групи, і по тисячу людей в день будемо відправляти за кордон. Відповідно, нам вдається звільняти садочки та школи", — розповів голова обласної військової адміністрації.

Читайте також:
"Там, де це можливо": в Україні мають намір відновити навчання в окремих школах

"Я, як батько 4-ох дітей, хотів би, щоб діти пішли в садочки і школи, щоб батьки могли вийти на роботу, оскільки економіку в області також треба підтримувати. Але я повинен консультуватися по безпековому питанню з представниками правоохоронних органів та спецслужби. І поки що, вони не поділяють таку думку, що треба дозволяти дітям відвідувати садочки. В суботу робимо зріз, радимося ще раз, і тоді вже будемо визначати — чи будуть діти йти в садочки, чи ні. Вивчаємо оперативну обстановку", — розповів Віктор Микита.

Як повідомляє "Суспільне Закарпаття", на зустрічі з підприємцями міський голова Ужгорода Богдан Андріїв повідомив: до відновлення занять у садочках в Ужгороді вихователі готові.

"Якщо буде можливість, з наступного тижня ми можемо відновити заняття у дошкільних навчальних закладах. Усі вчителі, вихователі готові. У школах — дистанційне навчання", — повідомив Богдан Андріїв.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно