На Закарпатті психологи надають безоплатні консультації переселенцям: куди звертатись

Життя  6 квітня 2022 року, 21:49 1054

Медичні працівники краю надають всю можливу допомогу вимушеним переселенцям. Це стосується не тільки діагностики, призначення чи коригування лікування, підбору ліків тощо. Йдеться і про психологічну підтримку постраждалим від війни. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, фахівці з відповідною освітою об’єднали свої зусилля для того, щоб допомогти вимушеним переселенцям пережити трагедію, побороти страх, тривожність, депресію, навчитися не лякатися різких і гучних звуків, а також продовжувати жити далі. Такі випадки потребують спостереження, оскільки психічні розлади провокують у підсумку порушення сну, гостре або часткове порушення мислення, поведінки аж до суїцидальних настроїв. 

Читайте також:  Як ужитися з великою кількістю людей в одному домі під час війни: поради психолога

«16 психологів із вищою освітою в Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях стали волонтерами та консультують вимушених переселенців у зручному для кожної окремої людини форматі – онлайн чи офлайн», – прокоментував Мирослав Білецький.

Контакти таких фахівців-волонтерів можна знайти у пунктах гуманітарної допомоги, на вокзалах. Також їх можуть надати сімейні лікарі.

Нагадаємо, як пояснити дитині про те, що зараз триває війна, – поради психолога.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0