Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

В опозиції вважають, що спікером знову може стати Литвин

В опозиції вважають, що спікером знову може стати Литвин
У Верховній Раді не буде стабільної більшості, упевнені в опозиції. "Стабільна більшість формуватися не буде", - сказав член УДАРу Павло Розенко, який пройшов за списками партії в парламент 7-го...

У Верховній Раді не буде стабільної більшості, упевнені в опозиції.

ВІДЕО ДНЯ

"Стабільна більшість формуватися не буде", - сказав член УДАРу Павло Розенко, який пройшов за списками партії в парламент 7-го скликання, у ході "круглого столу" в Києві.

"Я думаю, що і Партія регіонів не буде мати фракцію в 226 голосів", - сказав він і додав, що "під конкретні голосування буде збиратися більшість".

Реклама

На думку майбутнього депутата, під голосування за призначення спікера й віце-спікерів парламенту голоси уже є, оскільки існує домовленість між комуністами й Партією регіонів.

У той же час, за словами Розенка, ситуація виглядає так, що "швидше за все, усе зведеться до того, що єдиною прийнятною схемою може справді стати спікер Володимир Литвин, а першим віце-спікером - Адам Мартинюк".

Реклама

Розенко зазначив, що третє місце в президії формальне, і якщо опозиції запропонують висунути свою кандидатуру, то вона, швидше за все, "знайде, хто займе це вільне місце".

І депутат фракції "БЮТ-Батьківщина" Юрій Одарченко вважає, що найбільш реальною кандидатурою на посаду спікера є нинішній голова ВР Литвин.

За його словами, Литвин "має якості, які повністю влаштовують владу: він не претендуватиме на посаду президента, крім того, у Литвина є прив'язка до кримінальних справ, пов'язаних із убивством журналіста Георгія Гонгадзе, що змушує його чуйно виконувати всі вказівки, які йому дає Банкова (Адміністрація президента)".

Реклама

"Я розцінюю шанси Литвина (стати спікером), як дуже високі", - заявив він.

Одарченко також вважає, що стабільна більшість для Партії регіонів "малоймовірна".

Він припускає, що в парламенті можуть сформувати групу, наприклад, під керівництвом Петра Порошенка, в яку увійдуть самовисуванці, які будуть діяти за принципом "і з розумними, і з гарними", вирішуючи і власні фінансові питання, і зберігаючи "політичне обличчя".

Одарченко також не виключив, що буде сформована група, яка буде "лавірувати між усіма фракціями, і буде тяжіти до зв'язки "Партія регіонів – комуністи".

Крім того, він вважає, що в новому парламенті президент Віктор Янукович буде створювати більшість у 300 голосів для внесення змін до Конституції та введення обрання президента в парламенті, а не всенародно.

У свою чергу, майбутній нардеп від ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко сказав: "У мене є сумніви щодо стабільної співпраці комуністів і Партії регіонів. Ситуативне голосування, звісно, між ними буде, але тісної зв'язки вже немає".

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно