Єдність сусідів: як Європа надає гуманітарну допомогу Україні

Життя  7 травня 2022 року, 22:34 Андрій Слохіняк 786 ФОТО

Повномасштабне вторгнення російських військ на територію України спричинило величезну гуманітарну катастрофу. Мільйони людей вимушені покинути свої помешкання, аби врятуватись і залишитись живими.

Європейські країни миттєво почали надавати гуманітарну допомогу нашій країні, а особливо тим, хто вимушено залишив свої будинки.

 Європа надає гуманітарну допомогу Україні

Угорщина теж є однією з перших, яка почала надавати гуманітарну допомогу. Попри те, що країна не надає озброєння, чимало угорських організацій активно підключились до надання гуманітарної допомоги Україні.

Читайте також:  Європейський Союз допоможе українцям побудувати країну мрії після завершення війни

Зокрема, активною у цьому напрямку є угорська екуменічна служба, яка активно діє в Україні. Угорські волонтери одними з перших серед іноземців прибули в Бучу, де відбулись жахливі звірства та військові злочини російських військових. Так, угорські волонтери, окрім продуктів харчування та засобів гігієни, доставили генератори для забезпечення електроенергії та води.

Так само угорськими волонтерами була надана допомога і у смт. Воловець, куди влучила російська ракета. Також Асоціація угорських музеїв надала пакувальні матеріали українським партнерам для збереження надбань світового мистецтва в Україні.

Допомога у селищі Воловець

Словаччина теж активно долучилась до гуманітарної допомоги Україні. Так, за інформацією словацької платформи Ambrela, завдяки словацьким недержавним громадським організаціям протягом березня-квітня було надано 1421 тонн гуманітарної допомоги.

Словаччина допомагає Україні

Також активно долучилась до гуманітарної допомоги і благодійний фонд "Ukraina-Slovakia SOS". Зокрема, гуманітарну допомогу отримали лікарні Слов’янська, Одеси, Харкова та інших міст України, де допомога дуже потрібна.

Загалом, чи не усі сусідні країни України долучились до гуманітарної допомоги. Адже кожен гуманітарний вантаж є важливим. Особливо в час, коли чимало людей покидають свої домівки. І Україна дякує за допомогу кожному партнеру.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0