Науковці із 40 країн світу в режимі онлайн вивчають флору і фауну озера Синевир

Життя  3 червня 2022 року, 12:41 505

Науковці із 40 країн світу у режимі онлайн можуть спостерігати та вивчати флору і фауну перлини Карпат – озера Синевир. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, керівництво НПП "Синевир" спільно з Нідерландською компанією Silence TV Europe, Представництвом в Україні інституту реінтродукції на території заповідника впроваджують багатовекторний проєкт з відтворення біологічного розмаїття та налагодження фото/відеомоніторингу за водним дзеркалом озера Синевир.

Читайте також:  Топ-7 яскравих місць у Закарпатті: куди поїхати й що побачити?

Цьому буде сприяти спеціально встановлене обладнання, яке ретранслюватиме телевізійний сигнал. Перегляд буде доступний на ютуб-каналі, фейсбук-сторінці, телеграм-каналі та SILENSETV.

Науковці та керівництво заповідника переконані, що такий формат зможе показати вченим і всім зацікавленим, як змінюється навколишнє природне середовище та як зберегти і повернути в природу рідкісні біологічні види.

"Озеро Синевир і парк навколо – одна з улюблених локацій закарпатців. Можливість показати в мережі широкому загалу неймовірні краєвиди Карпат точно сприятиме розвитку екотуризму, а отже і збільшенню уваги до проблем заповідника", – прокоментував Мирослав Білецький.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0