У Мукачеві відбулась зустріч із знаними журналістами

Життя  7 червня 2022 року, 15:54 859 ФОТО

6 червня в Україні відзначали День журналіста. Саме в цей день 1992 року Спілка журналістів України була прийнята до Міжнародної федерації журналістів, яка є найбільшою в світі організацією професійних працівників ЗМІ. Відповідний Указ Президента України № 251/94 був підписаний 25 травня 1994 року.

Читальна зала Мукачівської міської центральної бібліотеки імені Олександра Духновича зібрала аудиторію, яка прийшла поспілкуватися з професіоналами своєї справи: продовжувачем славних журналістських традицій, представником журналістської династії – Іваном Гарагоничем, журналістом, директором, головним редактором ТОВ «Редакція газети «Панорама» та Ліною Мироновою – журналісткою, власним кореспондентом Центрального Телеканалу Китаю CGTN Media.

У Мукачеві відбулась зустріч із знаними журналістами

Читайте також:  5 причин, чому варто передплатити “Панораму”

Спілкування вийшло жвавим та цікавим. Гості ділилися власним журналістським досвідом, історіями з журналістського життя, відповідали на численні питання на кшталт:

  • Як ви готуєтеся до інтерв’ю?
  • Це правда, що журналістам для роботи потрібне натхнення?
  • Чи важко працювати журналістам в таких екстремальних умовах, як карантин, а зараз війна? Які саме у вас виникали труднощі?
  • Що повинні зробити журналісти, якщо написали неправду?
  • Чи є у вас якісь свої «прийоми», щоб розговорити інтерв’юера?

Хвилиною мовчання пом’янули журналістів, що загинули через російську воєнну агресію щодо миролюбного народу України.

У Мукачеві відбулась зустріч із відомими журналістами

Наприкінці зустрічі директорка бібліотеки Мирослава Хруник вручила подяки журналістам за творчу співпрацю, високий професіоналізм та з нагоди Дня журналіста України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0