Закарпатське село потрапило в трійку переможців на конкурсі "Неймовірні села України 2022"

Життя  29 липня 2022 року, 20:02 1403
Закарпатське село потрапило в трійку переможців на конкурсі "Неймовірні села України 2022"ФОТО: Кваси - Наповнюйся

28 липня відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу "Неймовірні села України 2022". За його результатами, закарпатське село Кваси опинилося в трійці лідерів.

Про це повідомляє управління туризму та курортів Закарпатської ОДА в соцмережі Фейсбук.

Читайте також:  Топ-7 яскравих місць у Закарпатті: куди поїхати й що побачити?

На конкурсі свої проєкти представляли 10 сіл-фіналістів зі всієї України. Село Кваси Ясінянської ТГ посіло почесне 2 місце з презентацією проєкту "Мобільний пункт прийому молока", на фінансування якого ГО "Кваси наповнюйся" отримає 50 000 тис. грн.

Село Кваси розташоване в самому серці Карпат. Саме звідси найлегше дістатись до найбільших вершин України, таких як Говерла, Петрос, Менчул та Близниця. Окрім туризму, місцеві жителі займаються сільським господарством – утримують корів, кіз та овець.

Мобільний пункт прийому та охолодження молока допоможе транспортувати його від жителів всієї Ясінянської ТГ до сироварні "Розенталь" у селі Кваси. Дана сироварня працює з 2019 року і вже має практику прийому молока від місцевих жителів, а також готова виступити партнером цього проєкту.

Створення молочного кооперативу не лише покращить потенціал села, а й дасть змогу створити нові робочі місця та приверне увагу молоді до можливостей самореалізації в селах.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0