Очільник області зустрівся із відомим закарпатським мільярдером

Життя  18 серпня 2022 року, 21:36 7956 ФОТО

Очільник області Віктор Микита 18 серпня мав робочу зустріч із відомим мільярдером із Закарпаття, Почесним консулом України в угорському Сегеді, підприємцем, меценатом Алексом Ровтом.

За словами Микити, вони обговорили питання співпраці з гуманітарними фондами США, підтримки економіки Закарпаття у воєнний час, розвитку підприємств і поточних проєктів, які зараз реалізуються в межах стратегії розвитку регіону на усіх рівнях, та інше.

Очільник області зустрівся із відомим закарпатським мільярдером

"Алекс Ровт повідомив, що нині чи не найбільша українська громада проживає в Нью-Йорку, а це сотні тисяч людей. Велика кількість із них – наші земляки", – розповів голова Закарпатської ОДА.

Читайте також:  Мільярдер із Мукачева: хто такий Алекс Ровт, якого Зеленський нагородив орденом

"Разом з тим пан Ровт відзначив, що мер Нью-Йорка Ерік Адамс опікується питаннями вимушено переміщених осіб з України і цікавиться Закарпаттям, – зауважив Віктор Микита. – Тож, користуючись можливістю, ми запросили пана Еріка Адамса відвідати наш регіон. Отримали позитивне рішення й очікуємо на приїзд одного з найвпливовіших посадовців США у жовтні поточного року".

Алекс Ровт

Очільник краю подякував Алексу Ровту за увагу до Закарпаття та всебічну підтримку. "Домовилися підтримувати зв’язок і взаємодіяти у низці важливих для регіону питань", – додав Микита.

Нагадаємо, мільярдер із Мукачева Алекс Ровт поділився секретами ведення бізнесу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0