Стало відомо, скільки шкіл Закарпаття готові до очного навчання

Життя  23 серпня 2022 року, 11:12 2151

На Закарпатті до офлайн навчання готові понад півтисячі закладів освіти. Про це повідомили на державному сайті Урядовий портал.

Протягом кількох місяців спеціальні комісії обстежували готовність закладів. Перевірили 1205 будівель університетів, шкіл та дитсадків. Ще обстежать близько 50-ти закладів. Наразі, при виконанні певних умов, члени комісій рекомендують до відкриття 517 закладів освіти (41% від їхньої загальної кількості).

Читайте також:  Школа з 1 вересня: на Закарпатті більшість батьків і вчителів підтримують офлайн-навчання

"Відповідність безпековим вимогам закладів освіти Закарпаття є особливо важливою, адже регіон прийняв понад 300 тисяч вимушених переселенців, серед яких чимало дітей", – йдеться у публікації.

Наразі у регіоні найкраща ситуація в Берегівському (62,4% рекомендованих закладів), Тячівському (60%) та Ужгородському (51%) районах.

Щоб організувати безпечний освітній процес, виші, школи й садочки повинні мати просту візуалізацію шляху до захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів, надати всі умови для перебування та навчання там, провести тренування щодо дій у випадку оголошення повітряної тривоги.

Окрім підготовки укриттів, також внесуть зміни у навчальну програму для 6-11 класів, зокрема з предметів "Захист України" та "Основи здоров’я". Вони стосуватимуться підготовки учнів та викладачів до дій у надзвичайних ситуаціях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0