Українці створили петицію і просять заборонити прикрашати міста до новорічних свят

Життя  17 листопада 2022 року, 08:34 506

В Україні можуть заборонити встановлювати ялинки в громадських місцях та прикрашати міста до новорічних свят. Відповідну петицію зареєстрували 15 листопада на офіційному сайті Президента.

У чому суть петиції

"На тлі агресивної та кривавої війни РФ проти нашої держави вважаю недоцільними та неприйнятними будь-які святкування. Кожен день в нас траурний, на фронті гинуть сотні наших військовослужбовців. Прошу ставитися до цього з повагою, пошаною та розумінням та заборонити проведення будь-яких святкових заходів (у тому числі новорічних) до кінця війни", – йдеться у тексті петиції.

Читайте також:  25 грудня чи 7 січня: коли святкувати Різдво Христове в Україні

Її склав Решетняк Віталій Вадимович. Також він вимагає ввести цілодобову комендантську годину з 17:00 31 грудня до 05:00 2 січня по всій території України, аби запобігти можливим диверсіям у місцях скупчення людей під час підготовки до свят.

Виділені кошти на підготовку інфраструктури до святкування Нового року та Різдва, пропонують спрямувати на допомогу ЗСУ або внутрішньо переміщеним особам.

Подібні ініціативи ширяться всією Україною.

На сайті Київської міської ради петиція про заборону встановлення новорічної ялинки уже набрала необхідну кількість голосів.

У Сумах і Чернівцях уже заявили, що міської ялинки цьогоріч не буде. У решті міст ще обговорюють дане питання.

Джерело: РБК Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0