Отримати витяг про місце проживання можна в Дії: як це зробити

Життя  18 листопада 2022 року, 20:52 2288

Тепер витяг про місце проживання можна легко та швидко отримати в застосунку "Дія", достатньо буде виконати кілька простих дій.

Про це повідомляє Державна міграційна служба України.

Читайте також:  Українці в "Дії" обрали журі на Нацвідбір Євробачення-2023

Як отримати витяг про місце проживання

Для того, щоб згенерувати витяг у мобільному застосунку "Дія", людині необхідно виконати три прості дії:

  1.  Зайти у "Дію" та натиснути в меню "Послуги".
  2.  Обрати там пункт "Довідки та витяги" і обрати "Витяг про місце проживання".
  3. Натиснути "Замовити витяг".

Така заява автоматично опрацьовується протягом декількох хвилин, і, якщо інформація про людину міститься у реєстрі, витяг буде одразу сформовано.

Крім того, передбачено можливість завантаження витягу на мобільний телефон людини у PDF-форматі впродовж 24 годин. Водночас батьки зможуть замовити у застосунку витяг про місце проживання своїх дітей.

Як і на Єдиному порталі державних послуг "Дія", у мобільному застосунку витяг міститиме наявну у відомчій інформаційній системі ДМС інформацію про особу, адресу та дату задекларованого/зареєстрованого місця її проживання (перебування) або адресу й дату зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування), або відомості про скасування декларування/реєстрації/зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування).

Інформацію з витяга можна буде зчитати й перевірити спеціальними технічними засобами з допомогою унікального електронного ідентифікатора (QR-кода), тому громадяни зможуть пред’явити витяг з "Дії" під час отримання адміністративних чи соціальних послуг.

Таким чином державні органи зможуть переконатися в дійсності витягу і перевірити у реєстрах інформацію, яка у ньому міститься.

Нагадаємо, що у ЦНАПах Закарпаття документами можна поділитися через Дію.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0