Планові операції будуть перенесені: лікарні області готуються до роботи у кризових умовах

Життя  9 грудня 2022 року, 09:40 3242

В кожній області України готуються до можливого повного блекауту, тобто знеструмлення. Тому перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький провів зустріч із керівниками лікарень області.

Під час зустрічі йшлося про забезпечення роботи кожної з них в умовах можливого блекауту та формування відповідних маршрутів пацієнта.

"Аналізували засоби забезпечення медичних закладів на випадок тривалого зникнення електроенергії, а також у разі зникнення не лише світла, а й газу та зв’язку. У кожній лікарні, де надаватимуть допомогу пацієнтам, буде тепло і повноцінне функціонування, а деякі забезпечуватимуть населення ургентною і невідкладною допомогою", – прокоментував Мирослав Білецький.

Читайте також:  У МОЗ роз’яснили, як працюватимуть лікарні у разі тривалого відключення електрики

За словами заступника голови ОВА, на цей період планові втручання будуть перенесені. Тому закарпатців просять із розумінням поставитись до цієї ситуації і не навантажувати медиків у некритичних ситуаціях.

Мирослав Білецький зазначив, щоб забезпечити роботу закладів в умовах блекауту, необхідно мати запас палива, дров та інших матеріалів для подачі тепла щонайменше на 7 днів, розгорнути додаткові ліжка в палатах інтенсивної терапії. Додатково слід подбати про місця і способи приготування їжі, приготувати усе необхідне.

"Усі ми хочемо вірити в те, що найгіршого не станеться. Водночас мусимо бути готовими до всього, допомагати одне одному та підтримувати. Лише так зуміємо пережити цю зиму", – зазначив перший заступник голови ОВА.

Нагадаємо, опубліковано графік відключення електроенергії на 9 грудня. Закарпатці  12-14 годин будуть без світла.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0