Звертаємо вашу увагу: Закарпаттяобленерго опублікувало звернення до споживачів

Життя  14 грудня 2022 року, 11:45 20020

Закарпаттяобленерго 14 грудня опублікувало важливе звернення до споживачів. В обленерго заявили, що час від часу в соціальних мережах, на сайтах невідомі особи публікують фейкові графіки, які вводять в оману громадян і призводять до зростання напруги в суспільстві.

Також, як запевняють в Закарпаттяобленерго, між споживачами поширюється інформація про чат-бот, за допомогою якого нібито можна отримати інформацію про включення та відключення.

"Звертаємо вашу увагу, що офіційну інформацію про Стабілізаційні погодинні включення/відключення електроенергії Закарпаттяобленерго оприлюднює тільки на своєму офіційному сайті. На цій же сторінці ви можете отримати актуалізовану інформацію щодо годин включення/відключення електроенергії, а також скористатись формою для пошуку потрібної адреси та/або об’єкту інфраструктури серед всіх черг погодинних відключень", – наголосили в обленерго.

Читайте також:  В обленерго пояснили, як формують графіки відключень електроенергії

Також споживачів попередили, що наразі Закарпаттяобленерго розробляє чат-бот, який повідомлятиме про включення/відключення та застосування графіків. "Про його функціонування ми повідомимо додатково", – зазначили в обленерго.

Нагадаємо, опубліковано графік відключення електроенергії 14 грудня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 5
Світлана 15.12.2022, 23:38
Коментар очікує модерацію
Костянтин 14.12.2022, 19:50
Мені здається, що Закарпаття обленерго більше всіх на**бує людей!
Рахів'янин 14.12.2022, 19:10
Це не графік, а профанація. По ньому в Рахові по першій черзі мають відключати певні вулиці, в тому числі вул. Миру. Цього не робиться вже місяць, хоча спочатку вимикали. Напевно тому що з тої ТП живиться адміністрація, поліція і купа "крутих" підприємців в центрі міста. А ви сіра маса населення по інших бічних вулицях сидіть по 14 годин в потемках, ви ж не люди. До яких пір вже буде це "чинопочітпніє" чи РДА то стратегічний об'єкт? Задовбало вже це.
Ольга 14.12.2022, 14:54
Спробуйте, будь ласка, знайти в тому графіку мій будинок: м.Мукачево, вул. Молодіжна 27, наведіть в своїй базі порядок.
Марина 14.12.2022, 13:31
Чому вам не можна дозвонитись.Потрібно 40разів набрати номер і скидує