Як зробити так, щоб новорічна ялинка не обсипалася та простояла довше

Життя  26 грудня 2022 року, 19:34 2352

За кілька днів українці відзначатимуть Новий рік та загадають одне бажання на всю країну.

Незмінним атрибутом новорічної ночі залишається ялинка. Прикрашати її полюбляють і дорослі, і діти, адже саме таке деревце дарує атмосферу свята. І сосна, і ялина наповнюють простір приємним хвойним ароматом.

Читайте також:  На період різдвяно-новорічних свят діє сувора заборона на Закарпатті

Хтось уже давно використовує штучну лісову красуню, а хтось полюбляє щороку купувати живі деревця. Люди, які відносяться до другої категорії, знають, що в теплі ялинка досить швидко починає обсипатися і голочки вимітаються з дому до літа. Але цього можна уникнути, якщо дотримуватись певних правил.

Скільки може простояти новорічна ялинка

Звичайна ялинка здатна простояти в теплі від 7 до 14 днів. Якщо людина хоче потримати її довше, то дерево необхідно купувати 29-30 грудня. Можна придбати і раніше, але є велика ймовірність, що з неї почнуть відпадати голки вже 31-го числа.

За правилом, одразу після покупки потрібно дати ялинці трохи постояти в теплому будинку, а вже потім можна встановлювати в заздалегідь обране місце. Якщо не дотримуватись цього правила, то гілочки почнуть ламатися, а голки – обсипатися. Після 2 годин у теплі ялинка наповнить всю оселю своїм чудовим ароматом.

Найкраща температура для ялинки

Для цього деревця найкращою є прохолодна температура. Якщо в приміщенні буде близько 0, то ялина зможе простояти 2-3 місяці, а якщо більше, то й 2 тижні може не протриматися. Тому варто запам’ятати, що прохолода для ялинки – це добре. Можна встановити дерево біля балкона і якомога частіше відчиняти двері, щоб ялинка "насичувалась" прохолодою з вулиці.

Чи потрібно поливати новорічну ялинку

Ялинка не люблять сухість, тому її необхідно завжди поливати. Для цього достатньо купити підставку, в яку легко можна заливати воду. Також багато ялинок продаються уже в горщиках, тому якщо придбати таку, тоді за нею буде ще простіше стежити і поливати час від часу. А після закінчення зимових свят ялинку можна висадити в землю та милуватися її подальшим ростом.

Нагадаємо, які страви можна швидко приготувати на Новий рік. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0