Запроваджують з 1 квітня: в Україні оголосили про ряд можливостей

Життя  16 лютого 2023 року, 10:05 8947

В Україні намагаються вирішити проблему із безробіттям. Найперше мова йде про вразливі верстви населення. Тому реалізовується проєкт "Робота без бар’єрів". Він повинен максимально полегшити доступ до роботи для осіб з інвалідністю, ветеранів, молоді без досвіду роботи, ВПО.

Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко зазначила, що зараз розроблено програму, щоб громадяни мали змогу отримати гідну працю. Роботу можна шукати через службу зайнятості, а при потребі пройти перенавчання.

Читайте також:  Тепер платять по-новому: українцям роз’яснили важливе нововведення

Ті українці, які відчувають у собі здатність організувати й розпочати власну справу, можуть отримати фінансову програму у вигляді грантів.

З 1 квітня 2023 року запускаються ряд програм:

  • Для ветеранів та подружжя є можливість отримати гранти. Зміни в законодавстві планують ухвалити в березні. Ветерани зможуть отримати грант на розвиток бізнесу до 250 тисяч гривень, другий з подружжя ветерана – грант до 500 тисяч гривень, консорціум ветеранів – грант до 1 млн грн. 
  • Для осіб з інвалідністю буде запроваджено субсидовані робочі місця.
  • Також з 1 квітня спільно з Мінцифрою заплановано запуск грантової програми "Старт в ІТ", за якою можна буде отримати грант на навчання у сфері інформаційних технологій.

Раніше повідомлялось, що роботодавцям у 2023 році дозволили не індексувати зарплату.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0