В Україні заблокували Телеграм-канали, які "зливали" інформацію про вручення повісток

Життя  8 березня 2023 року, 14:46 3080

СБУ заблокувала в Україні 26 Телеграм-каналів, які "зливали" інформацію про мобілізацію та вручення повісток. За словами силовиків, ці канали перешкоджали мобілізації українців призовного віку.

Телеграм-канали повідомляли про актуальні місця вручення повісток, про діяльність військкоматів та заликали ховатися від працівників військкоматів.

Наразі відомо, що заблокували Телеграм-канли в сусідніх із Закарпаттям областях – Львівській та Івано-Франківській, а також Черкаській, Вінницькій, Чернівецькій, Київській, Одеській областях.

Читайте також:  Мобілізація в Україні 2023: чи можна відмовитись від повістки

Відомості для груп надсилили місцеві жителі. З часом аудиторія цих каналів перевищина 400 тисяч і тоді організатори почали продавати рекламу в Телеграм-каналах, аби заробити.

СБУ вже встановила причетних. Серед організаторів – двоє власників SMM-компанії, яка займається просуванням інтернет-ресурсів з використанням так званих ботоферм.

В Україні заблокували Телеграм-канали, які зливали інформацію про вручення повісток

Наразі 6 адміністраторам деструктивних Телеграм-каналів планується повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань).

Нагадаємо, в Україні хочуть по-новому вручати повістки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0