Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • На Закарпатті впродовж трьох місяців безкоштовно готуватимуть людей до нацспротиву

На Закарпатті впродовж трьох місяців безкоштовно готуватимуть людей до нацспротиву

На Закарпатті впродовж трьох місяців безкоштовно готуватимуть людей до нацспротиву

На Закарпатті до нацспротиву безоплатно готуватимуть усіх охочих. Пілотний проєкт стартує найближчим часом. З групами до 30 осіб будуть працювати досвідчені інструктори Центру підготовки населення до національного спротиву.

ВІДЕО ДНЯ

Програма передбачає тримісячний базовий курс, у який входить вогнева, спеціальна фізична, інженерна підготовка, тактична медицина, підготовка зі зв’язку, військова топографія та інше. Про це на брифінгу розповів голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

"Якщо учасник, котрий пройшов базовий курс підготовки, виявить бажання покращити свої уміння і стати більш професійним, то зможе пройти спеціальний курс. Це, зокрема, робота з БПЛА, гірсько-штурмова, мінно-вибухова підготовка, робота з підрозділами правоохоронних органів, військовими тощо", – зазначив очільник області, додавши, що також будуть розглядати можливість створювати умови, максимально наближені до реального бою.

Реклама
Читайте також:
На Закарпатті створять перший в Україні Центр підготовки населення до національного спротиву

Своєю чергою керівник новоствореного осередку полковник ЗСУ, бойовий офіцер Юрій Беляков підкреслив, що на першому етапі функціонуватимуть 6 відділень Центру в кожному з районів Закарпаття. Заняття будуть проводити у вихідні, а в разі необхідності готові займатися і в неробочі години в будні.

Реклама
На Закарпатті впродовж трьох місяців безкоштовно готуватимуть людей до нацспротиву – 01

Проєкт з підготовки населення до національного спротиву на Закарпатті стартує вперше в Україні. За словами Юрія Белякова, якщо розроблений механізм виявиться успішним, то цим досвідом будуть ділитися з іншими областями.

"На початку війни населення не було готове психологічно та фізично, не розуміло, що і як потрібно робити. Були вимушені вчитися на ходу. Ми будемо використовувати будь-які можливості для того, щоб навчити всіх хоча б базових навичок", – підкреслив керівник Центру підготовки населення до національного спротиву.

Реклама

Пройти підготовку зможуть усі охочі краяни віком від 18 років. Подати заявку на участь можна буде або безпосередньо в центрі чи його відділенні, або на платформі "Допомога Закарпаття".

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно