Ужгородська міська рада виступила із закликом до містян

Життя  24 березня 2023 року, 05:34 598

Закликаємо ужгородців та гостей міста 24 березня долучитися до загальноміського прибирання.

Таке звернення оприлюднила Ужгородська міська рада.

День благоустрою в Ужгороді проведуть відповідно до розпорядження керівника Закарпатської обласної військової адміністрації Віктора Микити про безстрокову акцію "Закарпаттю – чисте довкілля" та розпорядження міського голови Богдана Андріїва про проведення весняної толоки.

Читайте також:  Патрульні поліцейські звернулись до велосипедистів

У заходах із впорядкування зелених зон, прибудинкових, прилеглих та закріплених територій візьмуть участь підприємства, які виконують роботи з утримання житлових будинків та прибудинкових територій, ОСББ, ЖБК, комунальні підприємства, суб’єкти господарювання, громадські організації, педагогічні колективи навчальних закладів, працівники Ужгородської міської ради, мешканці міста.

Запрошуємо небайдужих жителів громади організувати прибирання у своїх дворах, також можна долучитися до прибирання на таких локаціях: набережні Незалежності, Київська, Слов’янська та Ботанічна.

Мешканці, які прибиратимуть двори багатоквартирної житлової забудови, прилеглі території до власних будинковолодінь, можуть приносити зрізане гілля до сміттєвих майданчиків: звідти їх протягом місячника благоустрою, який триває до 13 квітня, забиратимуть працівники КП "КШЕП".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0