У Мукачеві перевірили місця проживання вимушених переселенців

Життя  30 березня 2023 року, 11:40 1345 ФОТОФАКТ

Тимчасова комісія, до складу якої увійшли представники управління соціального захисту населення, управління міського господарства та муніципальної інспекції провела перевірку місць проживання ВПО на території Мукачівської громади.

Торік, через повномасштабну війну росії проти України на території Мукачівської громади тимчасовий прихисток знайшли понад 20 тисяч осіб, які були змушені покинути свої домівки.

Читайте також:  В Ужгороді для переселенців діє «Шафа добра»

Основні компактні місця для проживання були створені на базі гуртожитків обласних навчальних установ, громадських організацій та приватних закладів, де до цих пір продовжують мешкати біля 350 осіб.

У Мукачеві перевірили місця проживання вимушених переселенців

За останній рік спільно з громадським сектором, донорськими міжнародними організаціями були зазначно покращені умови проживання в цих закладах. Крім забезпечення електроприладами та необхідними речами побуту в деяких місцях вдалось вже провести косметичні ремонти та оновити інженерні комунікації.

"Загалом, в Мукачеві залишаються проживати понад 5,5 тисяч сімей з числа вимушених переселенців", – зазначили у Мукачівській міськраді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0