В Ужгороді через ремонти змінюють деякі місця посадки та висадки пасажирів громадського транспорту

У зв’язку з розпочатими ремонтними роботами на вулиці Карпатської України в Ужгороді відбулися тимчасові зміни в організації роботи громадського транспорту.
Пасажири декількох автобусних маршрутів мають врахувати нові місця посадки та висадки.
ВІДЕО ДНЯТимчасово припинено роботу зупинок «Електродвигун» та «Механічний завод» у напрямку залізничного переїзду. Це рішення пов’язане з необхідністю проведення планових ремонтних робіт на одній з центральних вулиць міста.
Замість зупинки «Електродвигун» пасажири можуть скористатися тимчасовими місцями посадки та висадки залежно від маршруту:
- маршрути № 9, № 10, № 20 тепер зупиняються на вулиці Олександра Блеста перед виїздом на вулицю Карпатської України,
- маршрути № 24 та № 156 обслуговують пасажирів на вулиці Карпатської України біля супермаркету «АТБ».
Пасажири, які регулярно користувалися зупинкою «Механічний завод», тепер можуть здійснювати посадку та висадку на наступних зупинках:
- маршрути № 9 та № 24 — зупинка «вул. Волонтерів»,
- маршрути № 10, № 20, № 156 — зупинка «Військова частина».
## Рекомендації для пасажирів
Відділ транспорту Ужгородської міської ради рекомендує пасажирам заздалегідь планувати свої поїздки з урахуванням нових тимчасових зупинок.
Нагадаємо, у перший рейс вирушив потяг «Ужгород — Будапешт — Відень».