Найстарша мешканка Закарпаття відсвяткувала 104-річчя
Довгожителька з Хустського району приймає численні вітання у суботу.
Мешканка Вучкового Ганна Василівна Куриця 11 квітня зустріла 104-й день народження. Цьогоріч вона стала найстаршою мешканкою Закарпатської області, розповів голова Міжгірської громади Василь Щур.
ВІДЕО ДНЯУ такому поважному віці жінка зберегла ясний розум і добру пам’ять. У день особистого свята вона зі сльозами на очах згадала для гостей свій непростий життєвий шлях.
Реклама«Але при цьому ще має добре почуття гумору, душевно та позитивно розповідає про різні життєвий ситуації. А родина іменинниці каже, що ще навіть у віці 100 років Ганна Василівна навіть сама випікала хліб!» — відзначив очільник громади.
Побажали найстаршій закарпатці гості передусім здоров’я. Окрім того, відверто попередили Ганну Василівну Курицю, що вже запланували завітати до неї на ювілей у наступному році.
До слова, Пенсійний фонд назвав середню суму доплати після індексації пенсій.