Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Під Ужгородом знову запалало сміттєзвалище

Під Ужгородом знову запалало сміттєзвалище
Фото: Головне управління ДСНС України у Закарпатській області

«Надзвичайники» вкотре ведуть боротьбу з вогнем на полігоні відходів.

До Служби порятунку в п’ятницю вночі надійшло повідомлення про загоряння сміття в селі Барвінок. Виклик на місцеве сміттєзвалище зафіксували о 03:46, інформує ДСНС Закарпаття.

ВІДЕО ДНЯ

На ранок пожежники продовжують ліквідовувати займання. Вогнем охоплено 150 кв. м полігону твердих побутових відходів.

Реклама

До гасіння пожежі рятувальники залучили три одиниці техніки. На місці події працюють бійці 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Ужгорода.

Цьогоріч «надзвичайники» виїжджали в Барвінок два десятки разів. Гасіння пожеж на локації потребує багато часу та зусиль, адже відходи не лише горять на поверхні, а й тліють всередині. ДСНС Закарпаття вже закликало балансоутримувачів полігонів уважніше слідкувати за станом територій.

Нагадаємо, нещодавно на світанку горів будинок у райцентрі Закарпатської області.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно