Готували землю під фундамент, а знайшли неочікуване: на Хустщині стався інцидент
Надзвичайна подія трапилася в одному з населених пунктів району.
Господарські роботи несуть приховану небезпеку. Напередодні в цьому пересвідчилися мешканці села Ільниця, повідомляє ДСНС Закарпаття.
ВІДЕО ДНЯНа вулиці Українській місцевий мешканець готувався заливати фундамент і копав землю під майбутнє будівництво. Раптом лопата чоловіка вдарилася об щось металеве, зовні схоже на вибухонебезпечний предмет.
РекламаГосподар покликав дружину, а вже вона негайно зателефонувала рятувальникам за номером 101. На місце події прибули фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення. Вони ідентифікували знахідку — артилерійський наряд калібру 76 мм часів Другої світової війни.
Вибухотехніки транспортували боєприпас до спеціально відведеного місця. Там його контрольовано знищили. Фахівці ДСНС закликали мешканців краю у жодному разі не торкатися підозрілих предметів у подібних ситуаціях, відійти на безпечну відстань та відразу сповістити «надзвичайників».
До слова, на Закарпатті зірвали спробу джипінгу на Петросі.