Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • У центрі Ужгорода протягом декількох годин працював імпровізований лікарняний кабінет (ВІДЕО)

У центрі Ужгорода протягом декількох годин працював імпровізований лікарняний кабінет (ВІДЕО)

У центрі Ужгорода протягом декількох годин працював імпровізований лікарняний кабінет (ВІДЕО)
У Всесвітній день боротьби з інсультом, який відзначається 29 жовтня, на центральній площі Ужгорода – Театральній протягом декількох годин працював імпровізований лікарняний кабінет. Всі бажаючі...

У Всесвітній день боротьби з інсультом, який відзначається 29 жовтня, на центральній площі Ужгорода – Театральній протягом декількох годин працював імпровізований лікарняний кабінет. Всі бажаючі мали можливість виміряти артеріальний тиск, визначити персональний ризик виникнення інсульту та отримати фахові консультації від лікарів-кардіологів та фахівців обласного Центру здоров’я з питань профілактики інсульту та серцево-судинних хвороб.

ВІДЕО ДНЯ

Довідково: Україна посідає одне з перших місць у Європі за показниками цереброваскулярної захворюваності та смертності від інсульту. В Україні, згідно з офіційною статистикою, цереброваскулярні захворювання є причиною смертності № 2 (100–110 тис. смертей, близько 14 % від всіх померлих), щороку стається 100–110 тис. інсультів (понад третина з них — у людей працездатного віку), 30-40 % хворих на інсульт помирають впродовж перших 30 днів і до 50 % — впродовж 1 року від початку захворювання, 20-40 % хворих, що вижили, стають залежними від сторонньої допомоги (12,5 % первинної інвалідності), і лише близько 10 % повертаються до повноцінного життя.

Щороку у світі виникають 16 млн інсультів, третина усіх інсультів - у країнах із середнім або низьким рівнями прибутку. 10% населення помирає внаслідок мозкового інсульту, люди, які залишилися живими після інсульту, стають інвалідами, 30% потребують сторонньої допомоги.

Реклама
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно