Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • В Ужгороді відкрилась виставка малюнків, які виконані кульковою ручкою (ФОТО)

В Ужгороді відкрилась виставка малюнків, які виконані кульковою ручкою (ФОТО)

В Ужгороді відкрилась виставка малюнків, які виконані кульковою ручкою (ФОТО)
Учора у мистецькому центрі «Галерея ІЛЬКО» відкрили виставку сучасного мистецтва "biro". Назва пов'язана з іменем журналіста і винахідника кулькової ручки Ласла Біро, з дня народження якого 29...
ВІДЕО ДНЯ

Учора у мистецькому центрі «Галерея ІЛЬКО» відкрили виставку сучасного мистецтва "biro". Назва пов'язана з іменем журналіста і винахідника кулькової ручки Ласла Біро, з дня народження якого 29 вересня виповниться 115 років. Саму ручку він винайшов у 1938 і навряд чи припускав, що нею можна створювати мистецькі шедеври. А саме кульковою ручкою виконані полотна, представлені на виставці.

Організатор цього та багатьох інших мистецьких проектів – «Безсоння», «Фрагментації», а перед тим «Індиферента» та «Ідеаліст», альбом «7 днів» художник Тарас Табака зазначив, що участь у задумі була своєрідним тестом для кожного – самому собі дати відповідь: чи вмію я малювати? Адже ручка не залишає права на похибку, її, на відміну від фарби, не замалюєш, не розмиєш. Так ми, за словами Тараса, живемо життя, дозволяємо собі розслабитися, на щось закрити очі і можливо тому нині й маємо таку ситуацію в державі. Як не можна помилитися малюючи ручкою, так треба жити без права на помилку.

Реклама

Як це – малювати ручкою, поділився враженнями власник галереї, відомий митець Іван Ілько: "Щойно спробував, зрозумів, що це не моє".

Зате тим більше тішився, коли все вдалося.

Реклама

Представлено роботи самого Тараса Табаки, його доньки Альбіни, Володимира Буднікова, Ольги Секереш, Вадима Харабарука, Володимира Гуріна, Олега Сусленко, Наталії Шевченко, Беати Корн, Емми Тремби, Віктора Мельничука, Влада Габди, Надії Дідик та інших. Деякі вже знайомі ужгородцям за попередніми мистецькими проектами у цій же «Галереї ІЛЬКО». А Наталія Тарнай не так давно мала тут навіть персональну виставку.

Роботи належать не лише закарпатцям, а й авторам зі Львова, Києва. За словами Табаки, хотіли залучити і колег зі Сходу, однак, через відомі події, не склалося. Після Ужгорода виставка поїде у Дебрецен, а згодом долучиться ще кілька митців із Києва і в оновленому складі її представлять у «Мистецькому Арсеналі».

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно