Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Амбулаторії сімейної медицини Ужгорода відтепер працюватимуть по-європейськи

Амбулаторії сімейної медицини Ужгорода відтепер працюватимуть по-європейськи

Амбулаторії сімейної медицини Ужгорода відтепер працюватимуть по-європейськи
Усім закладам закупили найнеобхідніше для роботи лікарів. За словами фахівців, саме такий мінімальний діагностичний рівень сімейної амбулаторії за кордоном. Обладнання обійшлося в 300 тисяч гривень....

Усім закладам закупили найнеобхідніше для роботи лікарів. За словами фахівців, саме такий мінімальний діагностичний рівень сімейної амбулаторії за кордоном. Обладнання обійшлося в 300 тисяч гривень. Його медики отримали в рамках проекту США та гранту який виграв Закарпатський благодійний фонд «Сім’я».

Серед нового устаткування сім сучасних 12-ти канальних ЕКГ-апаратів, які дозволяють не тільки зробити кардіограму та роздрукувати її на принтері, але й у разі необхідності передати на електронних носіях чи через інтернет для подальшого консультування з лікарями-кардіологами. Фахівці-медики, які працюватимуть на обладнанні, вже пройшли навчання в обласному тренінговому Центрі на базі АЗПСМ № 7.

Ще один предмет гордості медиків – чотири експрес-лабораторії, які практично миттєво дозволяють визначити до 10 показників крові (рівень гемоглобіну, білірубіну, білку, холестерину, глюкози тощо). Причому, собівартість аналізів, на порядок нижча ніж зазвичай.

Серед іншого обладнання: небулайзери (апарати для проведення інгаляцій), пульсоксиметри, дитячі пеленатори, ростовагоміри та інше. Також за рахунок коштів гранту та благодійників обладнано парковку для візочків і вентиляційну систему для лабораторії.

Майже все придбане устаткування – вітчизняного виробника, що дозволяє без жодних проблем закупляти необхідні витратні матеріали. Обслуговування техніки набагато дешевше ніж імпортної, причому за якістю все устаткування не поступається іменитим іноземним аналогам.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно