Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Цікаве про "Ужгородську регату"

Цікаве про "Ужгородську регату"
1. Змагання відбувається у місті п’ятий рік поспіль. Регата збирає багато глядачів, цей рік не став винятком: сотні ужгородців зібралися на набережних, щоб подивитися на заплив. 2. Перше водне...

1. Змагання відбувається у місті п’ятий рік поспіль. Регата збирає багато глядачів, цей рік не став винятком: сотні ужгородців зібралися на набережних, щоб подивитися на заплив.

ВІДЕО ДНЯ

2. Перше водне змагання було організовано майже за тиждень та пройшло у неділю 11 липня 2010 року. Тоді у сплаві взяли участь 13 «екіпажів».

3. Стартують біля транспортного мосту з боку парку "Під замком" (правий берег). Фінішують на лівому березі перед транспортним мостом біля готелю "Ужгород". На подолання траси близько 1,5 км учасники регати витрачають в середньому 20 хвилин, тобто рухаються зі швидкістю 4,5 км/год – повільніше за пішоходів, які долають 5 км за годину.

Реклама

4. На регаті-2014 не було жодного плавзасобу з вітрилом.

5. Найколоритніші учасники цьогорічного запливу – команди «Опариш», «Повари» та «ПТН ГВН». Перші пливли в бляшанці з назвою «Кілька» та стилізованими черв’яками з білої труби. «Повари», луцька команда, крім тематичного вбрання, віддали перевагу ложці з вилкою перед веслами. А «ПТН ГВН» пішли у плавання під російським стягом на судні, яке було специфічної форми та фарбоване у коричневий колір, символізувало... лайно. Хлопці заледве дійшли до фінішу, оскільки їх «оригінальна ідея» на практиці виявилась не плавзасобом, а справжнім «ГВН».

Реклама

6. Незважаючи на те, що в Ужі купатися заборонено, учасники часто «випадають» із човнів та доганяють команду вплав. Більше того, існує традиція: першими дійшовши до фінішу, зачерпнути води та випити.

7. Цього року на старті волонтери продавали тістечка та тематичні значки, щоб за виручені кошти підтримати закарпатців, які воюють у зоні АТО.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно