Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

На Закарпатті перебуває делегація з Височини

На Закарпатті перебуває делегація з Височини
У понеділок на Закарпаття прибула офіційна делегація краю Височина з Чеської Республіки. Головна мета візиту – огляд спільних проектів, що реалізуються в співпраці із Закарпаттям. Йдеться про ремонт...

У понеділок на Закарпаття прибула офіційна делегація краю Височина з Чеської Республіки. Головна мета візиту – огляд спільних проектів, що реалізуються в співпраці із Закарпаттям. Йдеться про ремонт та реконструкцію освітніх, культурних та медичних закладів нашого краю. У складі делегації – ЗденекКадлец,керівник крайової адміністрації, Вацлав Кодет, депутат краю Височина, Катерина Недведова, начальник канцелярії гетьмана краю,Йозеф Недвед , член постійної конференції, член благодійного фонду «Віза», Василь Самандрула, координатор благодійного фонду «Віза»

Чеські гості у супроводі керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Михайла Поповича, голови районної ради Олега Любимова та директора благодійного фонду «Віза», депутата облради Володимира Чубірка побували у Виноградівській ЗОШ №8. Це найбільша школа в місті та районі, і найкраща, як стверджують педагоги. Її відвідує 1037 школярів. Минулого навчального року 30 учнів стали призерами обласних олімпіад, троє – всеукраїнських. За ініціативи керівника облради у школі розпочато реалізацію спільного з чеськими партнерами проекту щодо заміни вікон та дверей. А їх потрібно замінити понад 160. Цьогоріч благодійний фонд «Віза» виділив на заміну вікон у школі 150 тисяч, а рішенням обласної ради з обласного бюджету теж спрямовано 100 тисяч. Це дасть змогу вже цього року замінити приблизно 60-70 вікон. У ці дні передбачені роботи завершуються. І навчальний рік у частині приміщень школи буде не тільки охайно, а й тепло та затишно. Є надія, що проект продовжиться і наступного року, і з допомогою чеських енергозберігаючі вікна будуть встановлені у всій школі. Також делегація побувала також у селах Новоселиця та Велика Копаня Виноградівського району, де реалізовуються проекти в дошкільних навчальних закладах, а вчора продовжила знайомитися з станом реалізації проектів у селах Липовець Хустського, Сільце та ІльницяІршавського району та іншими.

Сьогодні ЗденекКадлец та працівники крайової адміністрації планують побувати в дитсадку №9 міста Мукачева. А у Сваляві вони відвідають школу імені Т.Г. Масарика, де теж як і мукачівському садочку міняють вікна. Цього ж дня чехи оглянуть стан як триває реконструкція дитсадків в селі Родникова Гута Свалявського району та в селі Скотарське Воловецького району. Цього ж дня вони планують побувати й на ряді освітянських об’єктів на Великоберезнянщині.

Прес-служба облради

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно