Мукачівська Центральна районна лікарня обладнана сучасним німецьким устаткуванням
За допомогою найсучаснішого обладнання мукачівські лікарі на ранніх стадіях зможуть виявляти важкі захворювання, що відразу збільшує шанси врятувати життя людини.
ВІДЕО ДНЯМукачівська ЦРЛ давно славиться у нашому місті та і, взагалі, у Закарпатській області своїм найновітнішим обладнанням. Фінансування, у тому числі і спонсорські кошти, дають можливість закуповувати майже кожного року нове устаткування.
Нещодавно у приміщенні лікарні було відкрито відділення штучної нирки. Нове відділення обладнано чотирма апаратами, кожен з них може надавати допомогу щодня чотирьом хворим. До тепер жителям міста над Латорицею та району доводилося їздити в інші лікарні для обстеження. Наприклад, в такі центри як Тячів та Хуст, де функціонують такі відділення, а на сьогоднішній день така можливість є і у населення Мукачева.
РекламаЗа оцінкою лікаря – нефролога Мукачівської ЦРЛ, Мирослава Зубанича, «Мукачівці повинні гордитися даним центром, який на сьогоднішній день функціонує, тому що він є одним із найкращих не тільки в області, але й в Україні. Хворі мають можливість економити свій час на поїздки в Ужгород».
Такого обладнання нема в жодній з районних лікарень і лише одиниці в країні. Мова йде про молекулярно – генетичну лабораторію із застосуванням полімерантно – ланцюгової реакції. На сьогодні – це найбільше досягення сучасної медичної науки. Лабораторія функціонує в спеціалізованому стерильному приміщенні закладу. Відтепер результати аналізів можуть пройти на визначення вірусу грипу H1N1 або інших вірусних захворювань, можна отримати за 4-8 годин, раніше, щоб отримати аналізи, потрібно було відправляти до Києва, або навіть за кордон , а на результат потрібно було чекати до кількох діб, але за певних обставин цей термін для пацієнтів є вирішальним.
РекламаЗавдяки новітнім технологіям мукачівські лікарі можуть встановити точний діагноз та надати невідкладну медичну допомогу. Крім того в Мукачівській ЦРЛ в обладнаній лабораторії проводяться також біохімічні аналізи крові, визначають тут близько 20 видів крові.