Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

В Ужгороді вже відновлюють Миколайчика (ФОТО)

В Ужгороді вже відновлюють Миколайчика (ФОТО)
Сьогодні над ранок автівка врізалася у бильця огорожі набережної близь пішохідного мосту – саме там, де "мешкає" знаменита міні-скульптурка Миколайчика. Бронзовий святковий персонаж, на щастя,...

Сьогодні над ранок автівка врізалася у бильця огорожі набережної близь пішохідного мосту – саме там, де "мешкає" знаменита міні-скульптурка Миколайчика. Бронзовий святковий персонаж, на щастя, відбувся лише легким переляком, вціліла і табличка.

ВІДЕО ДНЯ

Це сталося близько 5-ї години ранку, і, попри те, що над Театральною встановлене відеоспостереження, встановити, яка саме машина здійснила таку нахабну пригоду, не вдалося, – повідомили у міському відділі благоустрою.

А саме зараз триває "порятунок" "оселі" Миколайчика. Бильця огорожі відновлює КШЕП, відбуваються зварювальні роботи, майстри на місці мудрують, як відновити огорожу. Як сказав заступник директора КШЕПа Олександр Лукач, до кінця світлового дня мають дати з аварією раду.

Реклама

Тим часом виникає питання до відповідних служб – як авто, яке наїхало на Миколайчика біля мосту та, відповідно, ледь не злетіло на берег, опинилося на площі (яка, звісно, є винятково пішохідною зоною) вночі? До слова, цікаво, в якому стані був водій, який не тільки прямував до мосту, а ще й урізався у "миколайчиковий" куток. Додамо – цього року прикрий випадок стався ще з однією міні-скульптурою (також авторства Михайла Колодка) – на Ференца Ліста, який "оселився" на бильцях огорожі набережної біля філармонії, упала гілка каштана, відтак скульптура зникла, а через певний час доволі загадково повернулася на місце.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно