Життя   • 5 липня 2015 року, 14:24677

Цієї осені на ужгородських перевізників чекають нововведення

Цієї осені на ужгородських перевізників чекають нововведення

Ужгородська міська рада вже почала готуватися до нового конкурсу на пасажирські перевезення, який планують провести цієї осені. На перевізників, котрі бажають працювати в Ужгороді, чекатиме багато нововведень.

Так заступник ужгородського міського голови Ярослав Шафарь у коментарі «Ужгороду» повідомив, що систему громадського транспорту в місті хочуть кардинально переглянути. Вже тепер на засіданнях транспортних комісій обговорюють імовірність скасування та об’єднання деяких маршрутів. Наприклад, маршрут № 24 може зникнути, а маршрути №№ 22 – 15, 11 – 5, 26 – 6 об’єднають, аби городянам було зручніше й економніше пересуватися містом.

«Наше бачення таке: автобуси на кінцевих зупинках не повинні простоювати. Зокрема, це стосується площі Корятовича, котра перетворилася на одну велику автобусну зупинку. Цю площу потрібно перетворити на звичайну проїжджу з одностороннім рухом у бік «зеленого» ринку. Вулицю ж Корятовича в районі готелю «Атлант» плануємо зробити односторонньою у протилежному напрямку. Це дозволить мінімізувати корки в центральній частині міста», – зауважив Ярослав Шафарь.

Допоможе покращити ситуацію з громадським транспортом і впровадження систем GPS-контролю пасажирських перевезень. Уже цього тижня має закінчитися встановлення систем на всі маршрутні таксі, які курсують містом. Як розповідає заступник міського голови, котрий курує питанням транспорту, впровадження систем уже дозволяє побачити, що деякі автобуси їздять з інтервалом у 5 хвилин, після чого чомусь роблять перерву на 40 хвилин.

«У липні ми будемо активно моніторити ситуацію. Слідкуватимуть за дотриманням графіків руху одразу три структури: Асоціація автомобільних перевезень, Служба пасажирських перевезень і транспортний відділ Ужгородської міської ради. Якщо будемо бачити, що маршрутки якогось перевізника регулярно запізнюються, робитимемо висновки. Зокрема це може виявитися у небажанні подальшої співпраці з перевізником», – коментує Ярослав Шафарь.

Ще одне нововведення на дорогах міста – рух на всіх кільуевих дорогах міста за європейськими правилами. Це означає, що автомобіль, котрий рухається по колу, має пріоритет. Таке правило вже працює на площі Дружби народів та має от-от запрацювати на площі Б. Хмельницького. Аби водії не плуталися, місто мусить не лише поставити нові знаки, а й провести грамотну дорожню розмітку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів