Життя   • 12 липня 2015 року, 23:442114

Губернатор Закарпаття провідав міліціонерів поранених у перестрілці з "Правим сектором"

Василь Губаль розповів про свій сьогоднішній візит в Мукачівську ЦРЛ.

"Так, дуже складні дні (та вже і ночі) та важкі перемовини і важливі зустрічі. Але сьогодні мав одну особливо важливу. Поїхав у центральну районну лікарню, що в Мукачеві, щоби провідати поранених унаслідок самі знаєте яких подій. До слова, це і моя ініціатива, і доручення Президента.

Як відомо, загалом було поранено одинадцять осіб, а госпіталізовано дев’ятьох - це мова не про бійців Правого сектору, з ними досі уточнюється. А серед циз поранених дехто вже вдома, але більшість, зрозуміло, в лікарні, важкий стан у двох поранених – вони в реанімації, один з ушкодженням голови, інший стегна, зачеплена артерія. А троє – усі правоохоронці – у задовільному стані, перебувають в одній палаті. Усім зроблено операції. поспілкувався з чоловіками, запитав, чи належно їм допомагають і запевнив, що вони і надалі матимуть найкращий догляд, усі медикаменти і процедури, які потрібно – звісно, безоплатно, а потім, у разі потреби, й реабілітацію.

Звісно, люди не мають отримувати поранення й на фронті, але особливо прикро, що свої кулі силовики дістали на мирній території, так не має бути. Перепросив за те, що так сталося та, звісно, побажав швидкого одужання. Тих, хто лежить у реанімації я зі зрозумілих причин не відвідував, але емоції і побажання аналогічні. Також одного правоохоронця відправлено в Ужгород, де йому зробили доволі складну операцію на руці – його завтра відвідають мої представники. Тримаємо їхній стан, всі питання в полі зору. І нарешті сьогодні представники Правого сектору передали двох своїх поранених. Ще удень, очікуючи, що це станеться, попросив медиків приділити їм всю потрібну увагу та надати належне лікування. Хлопців одразу повезли на операції. Загалом же сподіваємося, що більше крові не проллється...", - повідомив очільник Закарпатської ОДА на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів