Життя   • 27 липня 2015 року, 19:22505 ВІДЕО

На Ужгородщині рятувальники перевірили місця збирання врожаю

На Ужгородщині рятувальники перевірили місця збирання врожаю

На Закарпатті вже тривалий час спостерігається суха та спекотна погода, період якої співпав зі збиранням зернових культур. Для сільськогосподарських виробників це дуже добре, адже пшениця гарно висихає, однак існує велика загроза виникнення пожеж на полях зернових культур.

Щоб попередити пожежі на посівах зернових, оперативно-рятувальна служба спільно з представниками засобів масової інформації проводить рейдові перевірки сільськогосподарських товариств. Дані заходи носять виключно рекомендаційний характер. Особлива увага акцентується на інструктажах, які слід проводити з особами, задіяними в збиральній компанії; умінню їх діяти в нестандартних ситуаціях, пов’язаних із виникненням пожеж; знання номерів екстрених служб та вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння, – повідомляють в У ДСНС України в Закарпатській області.

Сьогодні рятувальники проінспектували сільськогосподарські товариства Ужгородського району. Спочатку оглянули техніку сільськогосподарського товариства «Агростар», що у с. Малі Геївці. Далі представники перемістилися на угіддя приватного господарства у с. Сюрте. 

«Загалом, на даний час на території Ужгородщини пожеж на хлібних масивах не виникало. Найчастіше траплялися загорання сухої трави та залишків рослинності на посівах зернових культур. Найбільше, 12 таких випадків, було зареєстровано впродовж минулих вихідних. Площа пожеж перевищила 35 гектарів. Вогонь також пошкодив один комбайн, який знаходився не на зерновому полі.

Основними причинами виникнення пожеж і надалі залишають необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, а також випалювання стерні», – зазначив начальник Ужгородського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Закарпатській області Віталій Ільницький. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів