Життя   • 31 липня 2015 року, 16:57810 ФОТО

В Ужгороді на п’ятничному шикуванні керівник обласної міліції посварив правоохоронців

Сьогодні о 14:00 в Ужгороді на площі Народній знову шикувалася міліція. Начальник обласного УМВС Сергій Князєв, оглянувши підлеглих, трохи насварив їх за те, що не підготувалися, як слід, до шикування. Зокрема, зауважив, що бачить кілька непомитих службових автомобілів, а у декого з міліціонерів – брудне взуття. Попередив: якщо побачить таке знову – винні будуть покарані.

Усіх присутніх, а їх було близько 60-ти, поділили на патрулі. Кожен з них отримав ділянку патрулювання, на якій після шикування повинен нести службу. Нагадаємо, додаткові патрулі новий очільник обласної міліції сформував з працівників інших служб. Тепер вони вихідними теж по черзі працюватимуть в охороні громадського порядку.

Після шикування Сергій Князєв поспілкувався з журналістами. Розповів, що підлеглі скаржаться йому на маленьку заробітну платню. "Справді, дехто з працівників міліції не мав навіть 2 тисяч гривень зарплатні. Вони вже хотіли звільнитися, та ми вмовилися їх лишитися. Довели ситуацію до відома міністра МВС і нам виділили додаткові кошти для того, щоб підняти заробітну плату рядовому і молодшому офіцерському складу. Зарплатня у них повинні зрости на 20-30 %", – зазначив Сергій Князєв.  

Джерело: Про Захід
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів