Життя   • 13 серпня 2015 року, 13:04369

Володимир Чубірко зустрівся з віце-спікером парламенту Словаччини Яном Фігелем

Володимир Чубірко зустрівся з віце-спікером парламенту Словаччини Яном Фігелем

Керівник облради насамперед подякував словацьким партнерам за допомогу, яку вони надають нашій країні в цей непростий час. Зокрема, гуманітарної допомоги, медикаментів в тому числі і у військові шпиталі.

"Нещодавно й діти учасників АТО із Закарпаття мали можливість відпочити в Словаччині. Ми відчуваємо, що ви нас підтримуєте у євроінтеграційних прагненнях. Ми відчуваємо підтримку сильного європейського сусіда. Нині активно співпрацюємо з Кошицьким та Прешовським краями, з якими успішно розвиваємо транскордонну співпрацю. Вже об’єднали зусилля для спільної участі у грантових програмах. І це реальні інвестиції з ЄС в економіку нашого краю, - зазначив Володимир Чубірко.

Ян Фігель констатував, що Словаччина хоче стабільного та доброго сусіда.

"Зміни відбуваються як у нас, так і у вашій країні. Ми маємо дружити не лише з Брюселлем, а й із своїми східними сусідами. Європа не має закривати свої двері для нових учасників. Виступаю за розширення ЄС заради загального добробуту Європи. Такою ми бачимо сильну Європу. ЄС не є ідеальною структурою, але є реальним механізмом, який працює. Ми маємо розвивати прикордонну співпрацю завдяки інвестиціям. Ми будемо ініціювати перед Брюселлем, щоби допомагали не лише морально, а й реальними кроками», - констатував віце-спікер.

В ході перемовин було домовлено про можливість відправлення на відпочинок та екскурсії в Словаччину закарпатських школярів. Також йшлося й про можливість реалізації спільних інфраструктурних об’єктів в Ужгороді, - інформують у Закарпатській облраді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів