Життя   • 14 серпня 2015 року, 11:55690

На Воловеччині відновлять районний відділ міліції

На Воловеччині відновлять районний відділ міліції

Геннадій Москаль представив голову Воловецької райдержадміністрації. На цю посаду, згідно з розпорядженням Президента України Петра Порошенка, призначено Валентину Рогову.

Під час представлення керівник області пообіцяв усіляку підтримку у вирішенні злободенних питань. Одне з них — це відновлення Воловецького районного відділу внутрішніх справ, який у попередні роки був перенесений у Сваляву.

- Об’єднання Воловецького та Свалявського райвідділів міліції було абсолютною необґрунтованим, воно принесло району тільки проблеми, - зазначив Г.Москаль. - Я вже дав доручення новому начальнику УВС вирішити питання повернення РВВС у Воловець, а якщо це не вдасться зробити на його рівні, звернуся до міністра МВС.

Керівник області також пообіцяв узяти на особистий контроль звернення громадян, що прозвучали під час зустрічі з активом району. Мова, зокрема, про заборгованість по зарплаті бригаді робітників із Воловеччини, що зводили фортифікаційні споруди в Донецькій області, надання статусу учасників бойових дій військовим, котрі брали участь у антитерористичній операції тощо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів